google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
Nyhed

Jellystone Designs Sunshine Bidering, Honey Oatmeal

149,00 DKK

Fragt: 59
Model/Varenr.: 10275413
Lagerstatus:
Køb nu hos Jollyroom

Siden er finansieret af reklamelinks. Legetøjseksperten.dk modtager en lille kommission fra produkter købt igennem siden.
Der tages forbehold for eventuelle udsolgte varer, taste fejl og prisændringer.

Jellystone Designs Sunshine Bidering, Honey Oatmeal

Giv dit barn den bedste start med Jellystone Designs Sunshine bidering i den søde Honey Oatmeal farve. Denne bidering er designet til at lindre ubehag ved tandfrembrud og stimulere både tandkød og mund. Med sit unikke og farverige design fanger den hurtigt dit barns opmærksomhed.

Funktioner og fordele

  • Stimulerer tandkød og mund, hvilket er ideelt når tænderne er på vej.
  • Let for små hænder at gribe om, så dit barn nemt kan lege med den.
  • Kan vaskes i opvaskemaskinen for nem rengøring.
  • Tåler fryser, hvilket giver ekstra lindring, når tandkødet er ømt.
  • BPA-fri, så du kan være sikker på, at dit barn får et sikkert produkt.

Anbefalet alder

Jellystone Designs Sunshine bidering er anbefalet til børn fra 3 måneder, hvilket gør den til et perfekt valg til nyfødte og småbørn.

Materiale

Produceret i silikone, er denne bidering både holdbar og blød, hvilket sikrer, at dit barn kan lege sikkert og komfortabelt.

Vælg Jellystone Designs Sunshine bidering i Honey Oatmeal til dit barn og gør tandfrembrud til en lidt lettere oplevelse. Bestil nu og giv dit barn det bedste udstyr til tandpleje!

google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E