google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
Udsolgt

Djeco | Tatoveringer - Sakurablomster

Produktet er udsolgt.

39,00 DKK

Fragt: 39
Model/Varenr.: 1120-DJ09619
Lagerstatus:

Drøm jer til Japan eller forår under det nærmeste lyserøde kirsebærtræ med dette sæt med børnetatoveringer.Djecos tatoveringer til børn er så lækre og samtidig dermatologisk testede, så du roligt kan lade dit barn duppe tatoveringerne på op og ned af armene uge efter uge. De er ultra nemme at få til at sidde fast og har flotte farver. Alle sættene måler 14x23 cm, og der er to ark i hver pakke.Tatoveringerne har som nævnt været igennem dermatologiske test og indeholder ikke allergener.Skøn pynte-leg for børn i alle aldre. Perfekte til børnefødselsdag, som adventsgave eller delt op til kalendergave, hvor der kan ligge en tatovering eller to de dage, nissen ikke har fundet en gave.

Stimulerer dit barns trivsel og evne til at lære:

  • Får dit barn til at lade fantasien slippe løs.
  • Oplagt til rolleleg, hvor børnene øver at finde deres plads i legen og skiftes til at bestemme. Det gavner dit barns samarbejdsevne og empati.

Måler 14,5 x 23 cm.
Velegnet til børn i alderen 3 år til 10 år

Kender du Djeco?

Du kan nemt genkende det populære mærke Djeco på den lille salamander i logoet. Djeco legetøj er lækkert og udforskende, og vi nyder at lege med legetøjet sammen med vores unger. Djeco er unikt design og så umanerligt gennemtænkt legetøj af mange varianter, der appellerer til børn fra 0-10+ år.

Se vores udvalg fra Djeco her.



Emballage
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E