google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
Tilbud

Konges Sløjd Kjole - Velour - Jingle Dress - Red Dahlia

210,00 DKK 349,00 DKK

Fragt: 0
Levering: 1-2 hverdage
Model/Varenr.: 370173-5485884
Lagerstatus:
Køb nu hos Kids-World

Siden er finansieret af reklamelinks. Legetøjseksperten.dk modtager en lille kommission fra produkter købt igennem siden.
Der tages forbehold for eventuelle udsolgte varer, taste fejl og prisændringer.

Forkæl din lille prinsesse med den vidunderlige Konges Sløjd Kjole - Velour - Jingle Dress - Rød Dahlia. Denne kjole er designet med fokus på både stil og komfort, hvilket gør den ideel til festlige lejligheder eller legedage.

Kjolen er fremstillet i blødt velourmateriale, der føles behageligt mod huden. Den smukke røde dahlia farve tilføjer et elegant touch, der vil få enhver lille pige til at stråle. Kjolen har en klassisk silhuet med søde detaljer, der gør den både tidløs og moderne.

Funktioner:

  • Blødt og behageligt velourmateriale
  • Elegant rød dahlia farve
  • Klassisk design med fine detaljer
  • Perfekt til både fest og hverdag

Uanset om det er til en fødselsdag, familiefest eller bare en dag i parken, vil denne kjole være det perfekte valg. Kombiner den med et par fine strømpebukser og støvler for et komplet look. Giv dit barn muligheden for at føle sig speciel med denne fantastiske kjole fra Konges Sløjd.

google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E