google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E

Mikk-Line Regntøj m. Seler - PU - Recycled - Sunflower

349,00 DKK

Fragt: 0
Levering: 1-2 hverdage
Model/Varenr.: 267198-5133763
Lagerstatus:
Køb nu hos Kids-World

Siden er finansieret af reklamelinks. Legetøjseksperten.dk modtager en lille kommission fra produkter købt igennem siden.
Der tages forbehold for eventuelle udsolgte varer, taste fejl og prisændringer.

Produktbeskrivelse:

Mikk-Line Regntøj m. Seler i den skønne farve Sunflower er det perfekte valg til de våde dage. Dette regntøj er designet med fokus på både funktionalitet og stil, hvilket gør det ideelt til aktive børn.

Materiale og Kvalitet:

Regntøjet er lavet af PU-materiale:, der sikrer vandtæthed og samtidig er genanvendt:, hvilket gør det til et miljøvenligt valg. Mikk-Line er kendt for deres høje kvalitet, og dette regntøj er ingen undtagelse.

Design og Funktionalitet:

  • Regntøjet har praktiske seler, der sikrer en god pasform.
  • Det lette og åndbare materiale gør det behageligt at have på hele dagen.
  • Farven Sunflower giver et friskt og livligt udseende, der lyser op på grå dage.

Brug og Vedligeholdelse:

Mikk-Line regntøj er perfekt til leg i regnen, på legepladsen eller til udendørs aktiviteter. Det er nemt at rengøre og kan tørres af med en fugtig klud for hurtig vedligeholdelse.

Giv dit barn den bedste beskyttelse mod vejret med Mikk-Line Regntøj m. Seler - PU - Recycled - Sunflower. Kvaliteten og komforten sikrer, at dit barn kan lege og udforske, uanset vejret!

google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E