google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
Nyhed

CeLaVi Regntøj m. Seler - AOP - Nostalgia Rose m. Glitter

549,00 DKK

Fragt: 0
Levering: 1-2 hverdage
Model/Varenr.: 426315-6516339
Lagerstatus:
Køb nu hos Kids-World

Siden er finansieret af reklamelinks. Legetøjseksperten.dk modtager en lille kommission fra produkter købt igennem siden.
Der tages forbehold for eventuelle udsolgte varer, taste fejl og prisændringer.

CeLaVi Regntøj m. Seler - AOP - Nostalgia Rose m. Glitter

Dette CeLaVi Regntøj produkt er designet til at give dit barn den bedste beskyttelse mod regn og vind. Med sit smukke mønster i nostalgia rose og glitterdetaljer, kombinerer det stil og funktionalitet på bedste vis.

Funktioner og fordele

  • Fremstillet af vandtæt og åndbart materiale
  • Inkluderer justerbare seler for optimal pasform
  • Reflekterende detaljer for bedre synlighed i mørket
  • Let at tage af og på, så dit barn hurtigt kan komme ud i leg

Materiale og pleje

CeLaVi Regntøjet er lavet af høj kvalitet PVC-fri materiale, der sikrer både komfort og holdbarhed. Det er nemt at rengøre og tåler at blive vasket, så det kan holde til mange dages leg i regnen.

Perfekt til alle lejligheder

Uanset om det er til daginstitution, leg i haven eller en tur til legepladsen, er dette CeLaVi regntøj ideelt til børn i alderen 1-6 år. Giv dit barn mulighed for at lege i al slags vejr med stil og komfort.

Bestil dit CeLaVi Regntøj i dag, og lad dit barn nyde regnvejret!

google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E