google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
Nyhed

Michael Kors - Pour Femme Edp 100 Ml + Body Lotion 100 Ml + Showergel 100 Ml + Edp 10 Ml - Giftset

749,00 DKK

Fragt: 39,95
Levering: 1-3 dage
Model/Varenr.: 741992
Lagerstatus:
Køb nu hos Gucca

Siden er finansieret af reklamelinks. Legetøjseksperten.dk modtager en lille kommission fra produkter købt igennem siden.
Der tages forbehold for eventuelle udsolgte varer, taste fejl og prisændringer.

Forkæl dig selv eller en, du holder af, med dette luksuriøse Michael Kors - Pour Femme Gavesæt. Sættet indeholder en 100 ml Eau de Parfum, en 100 ml bodylotion, en 100 ml showergel og en praktisk 10 ml Edp, perfekt til at tage med på farten.

Michael Kors er synonym med kvalitet og elegance, og denne samling af skønhedsprodukter er ingen undtagelse. Parfumen er en fortryllende blanding af friske og florale noter, der skaber en feminin og tidløs duft, som vil tiltrække opmærksomhed og beundring.

Bodylotionen efterlader huden blød og velplejet, mens showergelen renser skånsomt og giver en dejlig duft. Dette gavesæt er ideelt til enhver anledning, hvad enten det er en fødselsdag, jubilæum eller blot for at forkæle dig selv.

Med Michael Kors - Pour Femme gavesættet får du ikke blot skønhedsprodukter, men en oplevelse af luksus og velvære. Giv dig selv eller en elsket en gave, der vil blive husket længe efter.

google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E