google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E
google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E

Paco Rabanne Aftershave Lotion - 1 Million For Men 100 Ml

429,00 DKK

Fragt: 39,95
Levering: 1-3 dage
Model/Varenr.: 235857
Lagerstatus:
Køb nu hos Gucca

Siden er finansieret af reklamelinks. Legetøjseksperten.dk modtager en lille kommission fra produkter købt igennem siden.
Der tages forbehold for eventuelle udsolgte varer, taste fejl og prisændringer.

Paco Rabanne Aftershave Lotion - 1 Million til mænd er den perfekte afslutning på din barberingsrutine. Denne luksuriøse aftershave lotion er designet til at give din hud en beroligende og fugtgivende effekt efter barbering.

Duftprofil: 1 Million er en intens og maskulin duft, der kombinerer noter af citrus, krydderier og træagtige elementer. Den friske duft giver en følelse af selvtillid og elegance, hvilket gør den ideel til både daglig brug og særlige lejligheder.

Fordele ved produktet:

  • Beroliger og plejer huden efter barbering.
  • Giver en langvarig og forfriskende duft.
  • Fugter og nærer huden, så den føles blød og glat.
  • Praktisk 100 ml størrelse, perfekt til at tage med på rejse.

For at få det bedste resultat, påfør aftershave lotionen på den barberede hud og massér blidt ind, indtil den er helt absorberet. Nyd den skønne duft og den behagelige følelse på huden hele dagen.

Forkæl dig selv eller en du holder af med Paco Rabanne Aftershave Lotion - 1 Million. Et must-have produkt for den stilbevidste mand.

google-site-verification=zUMO7uWc5uPwjhvQwfU0YW6XolFRWXHcCkmPElmAy_E